Čistenie parkiet, čistiaci prostriedok, Bona, čistiace prostriedky na podlahy

Bona Spray Mop

Bona Spray Mop je čistiaci set na drevené podlahy, laminátové podlahy a korkové podlahy. Pomovou Bona Spray Mopu môžete veľmi ľahko udržiavať vaše podlahy krásne a bezpečné. Sada obsahuje Bona Spray Mop, Bona Čistič na parkety a Bona Čistiacu mikrovláknovú utierku.

Bona Spray Mop Motion

Bona Spray Mop Motion s vibračnou technológiou ponúka efektívnejšie čistenie podláh. Už nemusíte ztrácať čas nepríjemným drhnutím podlahy. Stačí len nastriekať na podlahu, stlačiť tlačítko pre vibračný efekt a zotrieť. Sada obsahuje Bona Čistič na parkety, Spray Mop Motion a Bona Čistiacu mikrovláknovú utierku.

Bona čistič – náhradná náplň na parkety

Bona Čistič na parkety náhradná náplň do Bona Spray Mopu. Obsah 0,85 l.

Bona čistič – náhradná náplň na podlahy a dlažbu

Bona Čistič na laminátové podlahy a dlaždice náhradná náplň do Bona Spray Mopu. Obsah 0,85 l.

Bona čistiaca sada na drevené podlahy

Bona Čistiaca sada na drevené podlahy je určená k profesionálnemu čisteniu a údržbe lakovaných, olejovaných i korkových podláh. Sada obsahuje Bona čistič na parkety v rozprašovači (obsah 1l), Bona Mop, Bona Pad.

Bona čistič na parkety

Bona Čistič na parkety odstraňuje ťažko odstrániteľné šmuhy bez poškodenia laku či zanechania stôp po čistení. Neriedi sa, vhodný pre okamžité použitie. Náhradná 4 litrová náplň.

Bona osviežovač drevených podláh

Bona Osviežovač drevených podláh je prípravok na vodnej báze, obnovujúci krásu laku na drevených voskovaných a lakovaných podlahách. Pre podlahy, ktoré sú mdlé, poškriabané alebo vykazujú známky opotrebenia. Obsah balenia 1 l.

Bona čistiaci prostriedok na podlahy rozprašovač

Bona Čistiaci prostriedok na podlahy rozprašovač odstraňuje škvrny a nečistoty, nezanecháva nepríjemné stopy a mdlé plochy. Neriedi sa, vhodný k okamžitému použitiu. Obsah 1 l.

Bona čistiaci prostriedok na podlahy

Bona Čistiaci prostriedok na podlahy odstraňuje škvrny a nečistoty, nezanecháva nepríjemné stopy a mdlé plochy. Neriedi sa, vhodný k okamžitému použitiu. Náhradná 4 litrová náplň.

Bona osviežovač podláh

Bona Osviežovač podláh je prípravok na vodnej báze určený pre tvrdé podlahoviny. Mdlým povrchom dodá dlhodobý lesk. Obsah náplne je 1 l.

Bona cleaner

Bona Cleaner je čistiaci prostriedok na lakované drevené podlahy. Obsah balenia 3 l alebo 5 l.

Bona polish Gloss

Bona Polish Gloss je údržbový produkt na vodnej báze s obsahom akrylátu / polyuretánovej polymérnej dispenzii, pre okamžité použitie, so špecifikáciou pre aplikáciu na lakované drevené povrchy lesklé. Obsah 3 l alebo 5 l.

Bona polish Matt

Bona Polish Matt je údržbový produkt na vodnej báze s obsahom akrylátu / polyuretánovej polymérnej dispenzii, pre okamžité použitie, so špecifikáciou pre aplikáciu na lakované drevené povrchy matné. Obsah 3 l alebo 5 l.

Bona D-509 Polish

Bona D-509 Polish samoleštiaci prípravok na vodnej báze pre bežnú údržbu a ochranu laminátových a PVC povrchov, keramických obkladov a dlažby. Obsah 1 l.

Bona Remover

Bona Remover odstraňovač leštičov a nečistôt z lakovaných drevených podláh. Obsah 1 l / 5 l vody.

Bona Freshen Up

Bona Freshen Up prípravok k údržbe lakovaných drevených podláh, ktorý oživuje opotrebované, mdlé povrchy a zaisťuje ich väčšiu odolnosť proti oderu. Polomatný vzhľad. Obsah 1 l alebo 5 l.

Bona Prep

Bona Prep je prípravok k zvýšeniu priľnavosti vrchných vodných lakov k lakovaným hotovým parketám. Obsah 1 l alebo 5 l.

Bona Oil 25

Bona Oil 25 je prírodný tálový olej s obsahom 25% sušiny, určený pre čistenie a údržbu drevených podláh, ošetrených Bona Oil 90. Čas medzi aplikáciamia 30 – 45 minút. Obsah balenia 1 l alebo 5 l.

Bona Hardwax Oil Refresher

Bona Hardwax Oil Refresher prípravok určený pre čistenie a údržbu drevených podláh ošetrených Hard Wax Oil – tvrdým voskovým olejom. Aplikácia cca 2 hodiny, pri 20 stupňoch Celzia / 60% R.H, cca 1 liter na 100m2. Obsah balenia 1 l.

Bona HS vosk

Bona HS vosk pre ošetrenie a údržbu olejovaných drevených podláh. Aplikácia 70 – 100 m2 / 1 kg. Obsah balenia 1 l.

Bona Soap

Bona Soap tekuté mydlo. Čistiaci prostriedok pre údržbu naolejovaných drevených podláh. Nízke pH. Aplikácia 20 – 60 m2 / 1 liter. Obsah balenia 1 l alebo 5l.

Bona Floor Wipes

Bona Floor Wipes jednorázové čistiace navlhčené utierky pre rýchle a bezpečné čistenie všetkých druhov podláh.

Bona Cleaner Pad

Bona Cleaner Pad modrá utierka z mikrovlákien, ktorá sa používa na čistenie podláh pomocou Bona mopov. Utierku je možné prať v práčke bez použitia aviváže.

Bona Dusting Pad

Bona Dusting Pad biela antistatická utierka vyrobená z mikrovlákien, vhodná na každodenné suché upratovanie (bez použitia čistiaceho prostriedku). Utierku je možné prať v páčke bez použitia aviváže.

Bona Applicator Pad

Bona Applicator Pad žltá utierka z mikrovlákien, ktorá sa používa s Bona Osviežovačom drevených podláh a mopom Bona na aplikáciu leštidiel. Utierku je možné prať v práčke bez použitia aviváže.