O nás - ProPodlahy

PODLAHOVÉ KRYTINY

Poskytujeme pokládku podlahových krytín a služby súvisiace s inštaláciu podlahových krytín – obhliadka, zameranie a zmeranie vlhkosti podkladu. Zároveň vám ponúkame vyrovnanie podkladu podláh, čo tvorí neodmysliteľnú súčasť procesu pred položením podlahovej krytiny.

TEPOVANIE A ČISTENIE

Ponúkame Vám výkonné, hĺbkové tepovanie a čistenie kobercov, sedacích súprav, čalúneného nábytku a matracov. Tepovacie práce vykonávame špičkovými strojmi a čistiacimi prostriedkami, ktoré sú maximálne účinné a zároveň šetrné k materiálom.

MONTÁŽE A OSADENIA

Prednosťou obložkových zárubní je čistá a rýchla montáž bez hluku a prachu. Obložkové zárubne a ich montáž ponúkame spolu s osadením dverí.

Podlahové krytiny – drevené podlahy, laminátové podlahy…

Naša spoločnosť má niekoľkoročné skúsenosti v oblasti podlahových krytín. V ponuke nájdete veľký výber kvalitných drevených podláh, laminátových podláh, vinylových podláh od známych mien ako je Parador, Kährs alebo Witex, za ktorými stojí mnohoročná tradícia, skúsenosti a moderná technológia. Náš sortiment dopĺňajú podlahové doplnky a prostriedky na ošetrovanie podláh značky Bona. Okrem predaja podlahových krytín do interiéru a exteriéru, ponúkame aj služby súvisiace s renováciou a inštaláciou podlahových krytín. Svojim zákazníkom vieme poradiť materiálové, dizajnové a farebné riešenia.

Našim hlavným cieľom je poskytnúť svojim zákazníkom najlepšiu a najkvalitnejšiu podlahovú krytinu spolu s profesionálnym prístupom a službami.

Laminátové podlahy, plávajúce podlahy

Naša spoločnosť ProPodlahy ponúka vysoko kvalitné laminátové podlahy od renomovaných výrobcov. V predajni máte možnosť vybrať si zo širokého spektra dreveného dekóru, individuálneho vzhľadu výrazných prírodných materiálov a kreatívnych grafických motívov. Optická jednoduchosť laminátových podláh je zdôraznená vhodnou štruktúrou povrchu.

Laminátová podlaha je jednou z najmenej náročných podlahovín. Antistatická úprava nepriťahuje prach a preto je vhodným riešením pre alergikov. Okrem nehorľavosti a väčšej odolnosti voči poškriabaniu, laminátová podlaha, pri dobre zvolenej spodnej vrstve, dobre vedie teplo, takže je vhodná na podlahové kúrenie. Laminátové podlahy sa ľahko udržujú a bez problémov ich môžete pozametať, povysávať, alebo zotrieť navlhčenou utierkou.

Laminátové podlahy nemajú žiadny problém čo sa týka vlhkosti. Hoci drevitý základ dosky obsahuje vysoký podiel pravého dreva, štruktúra lisovanej vrstvenej konštrukcie voči vlhkosti odolá.

K laminátovým podlahám, ktoré si môžete prísť zakúpiť do našej predajne, ponúkame aj príslušenstvo (elegantné a funkčné podlahové lišty v rôznych profiloch a dekoroch), odbornú konzultáciu a pokládku vami vybranej podlahy.

Drevené podlahy, drevené parkety, drevená podlaha

Podlaha je dominantný prvok každého interiéru a preto je dôležité z čoho je vyrobená. Drevo je jedným z najkrajších prírodných materiálov použiteľných v interiéri, ktorý dodáva každej miestnosti osobité kúzlo a útulnosť.

Ponúkame vám môžnosť výberu drevených podláh od tradičného vzhľadu „doskovej“ podlahy, cez štýlový vzhľad až po zložité štruktúry, rovnako tak aj výber rôzneho formátu lamiel a spôsobu pokládky. Na výber ponúkame drevené podlahy s kefovaným, fazetovým, patinovým, matným a lesklým povrchom.

V našej ponuke nájdete okrem trojvrstvových drevených podláh aj masívne drevené podlahy, ktoré vám vďaka svojmu prirodzenému a modernému vzhľadu ponúknu exkluzívny dizajn vášho priestoru.

K hlavným prednostiam drevených podláh, patrí krásna kresba dreva, bohaté odtiene mnohých farieb, teplý povrch a to, že drevo ako materiál prirodzene dýcha.

Vinylové podlahy, linoleum podlahy, pvc podlahy

Vinylová podlaha je jedna z najodolnejších podlahových krytín s dlhou životnosťou. Podlahy sú rovnako elegantné a detailné ako prírodné materiály, nemajú však ich nevýhody. Vďaka výnimočnej pevnosti vinylových podláh sú vzory dostatočne odolné na použitie v ľubovoľnom prostredí a zároveň dodajú každej podlahe nádherný vzhľad.

Vinylové podlahy majú praktický, ľahko udržiavateľný povrch a sú príjemné na dotyk. Výhodou je extrémna stabilita vinylu vďaka viacvrstvovej lisovanej konštrukcii. Vinylové podlahy majú tepelnú a zvukovú izoláciu, čím zvyšujú komfort bývania, sú vhodné na podlahové kúrenie.

Interiérové dvere a zárubne

Dvere rovnako ako ostatný nábytok interiéru môžu byť plnohodnotným a funkčným doplnkom esteticky dotvárajúcim váš interiér. V našej ponuke nájdete interiérové dvere plné, presklené, klasické taktiež aj dvere v modernom dizajne.

Koberce

Ponuka kobercov zahŕňa široké spektrum výberu bytových kobercov v rôznych farbách, potlači, dizajne a taktiež záťažových kobercov pre kancelárske priestory, hotely a bankové domy, ktoré sú určené pre reprezentatívne účely s vysokými nárokmi na praktickosť a kvalitu.

Ponuku kobercov si môžete prezrieť v našej predajni, kde Vás radi privítame.

Drevené terasy

Drevené terasy pôsobia oproti kameňu teplým dojmom a spolu so zelenou plochou alebo bazénom vytvárajú neprehliadnuteľnú kombináciu.

Konštrukčné systémy terasových dosiek tvoria jemne a hlboko drážkované profily. Hlboké drážky a ich tvar je zhotovený tak, aby bolo minimalizované nebezpečenstvo šmyku pri bazénoch, a tiež aby sa dobre čistili.

Drevené terasy zo škály tropických drevín, ktoré máme v ponuke, sú určené na celoročné použitie vo vonkajšom prostredí. Drevené exteriérové terasy majú vysokú odolnosť voči vlhkosti, hnilobe a rôznym škodcom.

Nechajte pracovať profesionálov

a vychutnajte si kávičku na novej terase.

Konštrukčné systémy terasových dosiek tvoria jemne a hlboko drážkované profily.